KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16463089
nr 1646 3089
Hermann Talvik
(1906-1984), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 13,5x9, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:39:46
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Hermann Talvik
Läs mer om Hermann Talvik